איילת מאיר – מנחת סדנאות בתקשרות מקרבת


אילת מאיר בת 44, ירושלמית, מנחה סדנאות תקשורת מקרבת לקהל הרחב , מלמדת מטפלים ליישם תקשורת מקרבת בקליניקה, מטפלת גוף נפש בקליניקה פרטית. מטפלת שיאצו מעל ל-20 שנה ומטפלת בשיטת Hakomi, פסיכותרפיה מבוססת מיינדפולנס.

 

"תקשורת מקרבת היא בשבילי כלי להגשמת חזון של חברה צודקת, חברה שבה ברור כי הצרכים והרגשות שכל פרט בה מקבלים את הכבוד, המקום והפוקוס לטובת הכלל. אני מאמינה שריפוי פצעי הילדות שלנו הוא שלב חשוב בדרך לעתיד טוב יותר על כדור הארץ ולכן זוהי אחריותנו המשותפת להביא ריפוי לעצמנו ולאחרים. אני מאמינה מאד בעלייתם של ערכים נשיים בחברה, ערכים של שיתוף, מעגליות, תנועה בנוסף ליכולות הגבריות של תכנון וביצוע. העתיד כבר כאן ולכן אני משתדלת לחיות כך ולעודד אחרים לראות את התועלת והשמחה שבכך כבר עכשיו."

מאד חשוב לי במהלך הסדנאות שלי לתת לאנשים להתנסות בכלים חדשים, אך בעיקר לפתוח את ההקשבה והתפיסה לאפשרויות חדשות.

חשוב לי שמי שיוצא/ת מן הסדנה ירגיש שהוא נפתח לעולם מסקרן בעל אפשרויות שונות להיות בתקשורת, חשוב לי לייצר סביבה בטוחה כדי לגעת בתכנים שהם לאו דווקא פשוטים וקלים וחשובה לי האמונה באפשרויות של שינוי וריפוי.

כשגיליתי במהלך החיים שקיימים כלים פשוטים שביחד עם לב פתוח ואמונה יכולים לחולל ריפוי אדיר והתקדמות ענקית לעבר מימוש הפוטנציאל הגבוה אצל כל אחד ואחת חשתי כי משאלתי העמוקה היא להעביר את הידע הזה הלאה.

מבחינתי זהו עולם טוב יותר. עולם בו אנו מושיטים יד זה לזה דווקא ברגעים הפחות פשוטים ועוזרים זה לזה לצמוח דווקא מן הקושי. בעולם כזה אני רוצה לחיות ולכן אני פועלת בדרכי לקראת מימושו של החזון."